X
تبلیغات
رایتل
چهارشنبه 5 مهر‌ماه سال 1391
جدول پخش فیلمهای جشنواره 29 فیلم کوتاه تهران در بندرعباس

روابط عمومی انجمن سینمای جوانان بندرعباس جدول زمان بندی شده پخش فیلمهای بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران در بندر عباس را بدین شرح اعلام کرد :

دوشنبه ۱۰/۷/۱۳۹۱

ساعت  ۹  الی ۱۰:۴۰

قی قو/ ایرج محمدی رزینی/ داستانی/ ۱۴ دقیقه/ رباط کریم

مترسک / محمدرضا عابدی / پویانمایی /۷ دقیقه / تهران

رنگ و نارنگ/ داریوش نیکبخت/ مستند/ ۲۲ دقیقه/ شهرکرد

آمین / ناصر ناصرپور/ داستانی / ۲ دقیقه/ خرم آباد

کشاورز و خروس / پروین تجویدی / پویانمایی / ۱۰ دقیقه / تهران

نیمکت/ محبوبه نظری/ داستانی/ ۲۱ دقیقه/ تهران

پیاده رو/ عباس عمرانی بیدی/ تجربی/ ۱۰ دقیقه / سبزوار

عروس جمعه/ محمد سلیمی راد/ داستانی/ ۱۳ دقیقه/ یاسوج

ساعت ۱۰:۵۰ الی ۱۲:۳۰

باشه برای بعد / امیرحسین عسکری / داستانی / ۱۵ دقیقه / تهران

قرمز، مارمولک و آقا و خانم اسمیت/ حسن خمسه/ تجربی/ ۲۵ دقیقه / بوشهر

جرعه های تاریخ/ سید میکاییل موسوی/ مستند/ ۲۰ دقیقه / خرم آباد

خط قرمز / مونا عبداله شاهی / پویانمایی / ۸ دقیقه / تهران

ساعت شش / رقیه توکلی / داستانی / ۸ دقیقه / یزد

روباه دم بریده / سیمین تجوید / پویانمایی / ۱۰ دقیقه / تهران

ژیوار / میلاد اسکندری / داستانی / ۱۲ دقیقه / اراک

ساعت ۱۶ الی ۱۷:۴۰

حس پاک کودکی / جعفر وفادار/ داستانی / ۳۰ دقیقه / اصفهان

گلدان/ وحید بمانی/ داستانی/ ۱ دقیقه/ شیراز

زادگاه خورشید/ محسن عباسی سرچشمه/ مستند/ ۲۷/ یزد

ماهیگیر / نیما غضنفری / پویانمایی / ۹ دقیقه / تهران

ترب ها در زمستان می رویند / سعید ریاحی فر / داستانی /۱۲ دقیقه / تهران

عروسی عروسی / مهین جواهریان / پویانمایی / ۱۰ دقیقه / تهران

جوخه/ آزاد محمدی / داستانی / ۸ دقیقه /تهران

همگام / ندا وطن خواه / داستانی / ۲ دقیقه / خمینی شهر

ساعت : ۱۷:۵۰ الی ۱۹:۳۰

بوی بودنت نباشد / سیف الله یزدانی/ داستانی / ۲۰ دقیقه / قم

سیاره غمگین/ هاله چهله زاده/ پویانمایی/ ۳ دقیقه / بوشهر

نفت آتش خاک/ عارش کوردسالی/ مستند/ دقیقه۴۰/ اهواز

هشت ضلعی/ عباس داودی/ تجربی/ ۳ دقیقه / دزفول

نامه ای برای او / سلمان عباسی/ داستانی / ۹ دقیقه / تهران

این هم پول ماهی / مرتضی احمدوند / پویانمایی / ۱۰ دقیقه / تهران

خواب زده / فرشید اخلاقی پور / داستانی/ ۱۵ دقیقه / تهران

 ۱۹:۴۰ الی ۲۱:۲۰

بخش مرور انیمیشن دنیا

روز ریو/ اسویلن دیمیتروف/ انیمیشن/ ۰۶′ ۴۰″/ بلغارستان

چوب بر/ پاول دبسکی/ انیمیشن/ ۱۴′ ۴۷″/ لهستان

شاید ملاقات کنیم، شاید نکنیم/ اسکیرمانتا جاکایت/ انیمیشن/ ۰۷′ ۴۰″/ لتونی

آواز مرغ، سس شکارچی/ پاسکال هکوئت/ انیمیشن/ ۰۶′/ بلژیک

دیگ بخار/ اوان ویرا/ انیمیشن/ ۱۱′ ۲۳″ / امریکا

اشتباه بزرگ/ آندرس برتلسن/ انیمیشن/ ۲۱′  / دانمارک

ایستادن برای آزادی/ کارلوس لاسکانو/ انیمیشن/ ۰۲′ ۰۵″/ جمهوری چک

سرگیجه/ کریستف گوتری/ انیمیشن/ ۰۸′ ۳۰″/ بلژیک

دیوارهای خالی/ دیوید ترومبا/ انیمیشن/ ۰۸′ ۰۱″/ ایتالیا

نگاه کن/ جاستین کلیبر/ انیمیشن/ ۰۴′ ۵۲″/ سوئیس

بازی/ مارسین جانیچ/ انیمیشن/ ۰۵′/ لهستان

آخرین عکس/ لیسا پاسکال/ انیمیشن/ ۰۷′ ۳۰″/ استرالیا

روز سه شنبه ۱۱/۷/۱۳۹۱

ساعت : ۹ الی ۱۰:۴۰

روز، داخلی، خانه/ حمید شاه مرادی / داستانی / ۱۰ دقیقه / قم

باغ هزار دخترون / لیلا خلیل زاده / پویانمایی /  ۱۴ دقیقه / تهران

با/ روح اله اکبری/ مستند/ ۲۰ دقیقه / ایلام

وال استریت/ فرنوش عابدی/ پویانمایی/ ۶ دقیقه / تهران

گره / اعظم نجفیان / داستانی / ۱۹ دقیقه / تهران

نوار ویدئو/ حسن شاعری/ تجربی/ ۱۵ دقیقه/ تهران

روزی که مدرسه می رفتیم / اسماعیل میرزایی/ داستانی / ۱۴ دقیقه / قم

ساعت:۱۰:۵۰ الی ۱۲:۳۰

دخیل/ محمدعلی هاشم پور/ داستانی/ ۲۰ دقیقه/ ساری

دایره شاد رنجها/ هیوا امین نژاد/ مستند/ ۱۷ دقیقه / بانه

به رنگ چادر مادرم/ زهرا کاظمی طامه/ داستانی/ ۸ دقیقه/ تهران

کبوتر سفید کنار آینه / مریم خلیل زاده / پویانمایی / ۱۰ دقیقه / تهران

شیخ علی/ سید مهدی موسوی برزکی/ مستند/ ۱۳ دقیقه / کاشان

من، همسرم و گاومون / آزاد معزی / پویانمایی /  ۷ دقیقه / تهران

سایه ای از هیچ / شهرام بزرگی / داستانی / ۲۳ دقیقه / همدان

ساعت :۱۶ الی۱۷:۴۰

کنترل / محمد هادی امینی / داستانی / ۲۰ دقیقه / تبریز

کوچه مقدس/ سیدجمال عود سیمین/ مستند/ ۱۹ دقیقه / تهران

پژواک زندگی/ هوشنگ صالحی پور / داستانی/ ۲ دقیقه / تهران

پسران تشوان / ابوالفضل رازانی / پویانمایی / ۱۰ دقیقه / تهران

بهانه / میثم صدقی / داستانی / ۲ دقیقه / تهران

کسی به فکر جنگل ها نیست/ یاسر طالبی/ مستند/ ۲۰ دقیقه/ ساری

بچه همه / لیدا فضلی / پویانمایی / ۸ دقیقه / تهران

یکی باید اونو ساکت می کرد/ محمد ابراهیم شهبازی/ تجربی/ ۳ دقیقه/ تهران

عده ای کنار هم/ احسان شادمانی/ داستانی/ ۱۶ دقیقه/ شیراز

ساعت : ۱۷:۵۰ الی ۱۹:۳

پایان دایره / احمد رضا کرمی / داستانی / ۲۰ دقیقه / بجنورد

بانمک/ آرش بهنود راد/ پویانمایی/ ۸ دقیقه / تهران

شیروان دره/ بهزاد مولود/ مستند/ ۲۹ دقیقه / اردبیل

دیوار / مجید صبری و منصوره خطیون / پویانمایی / ۲ دقیقه / تهران

دلایل کافی / بهاره للهی / داستانی / ۱۵ دقیقه / تهران

عبدو و دریای سبز / مهدی خرمیان / پویانمایی / ۱۰ دقیقه / تهران

پرواز قاصدک / ایرج محمدی رزینی / داستانی / ۱۴ دقیقه / پرند

ساعت : ۱۹:۴۰ الی ۲۱:۲۰

بخشهای جنبی بین الملل

مرور فیلم های بخش کودک

نان/ کورای سویندی/ داستانی/۰۸′ ۲۸″/ ترکیه

لیلی/ جان باتلر/ داستانی/۲۹′ ۵۶″/ آلمان

Vis Sans fin/ فلئور چاباد/ داستانی/ ۱۱′ ۰۳″/ فرانسه

سر وصدای بنقازی/ پاکو تورس/ داستانی/ ۱۱′/ ایرلند

سورتمه/ ریچارد پیر/ داستانی/ ۰۳′ ۲۸″/ کانادا

Hsu Ji derriere l’ecran/ توماس ریو/ داستانی/ ۲۴′/ فرانسه

روز چهار شنبه  ۱۲/۷/۱۳۹۱

ساعت:  ۹ الی ۱۰:۴

فرار / مهدی باقری آزاد/ داستانی / ۷ دقیقه/ تهران

مونولوگ/ کاوه قهرمان/ تجربی/ ۶ دقیقه / تهران

سنگواره / پیمان نهان قدرتی / داستانی / ۱۹ دقیقه/ تهران

سرزمین من کجاست/ مجید عیدان/ مستند/  ۳۰ دقیقه / آبادان

فیلتر / فریبرز آهنین / داستانی / ۵ دقیقه / آستارا

شب گوسفند/ امیر مهران/ پویانمایی/ ۱۳ دقیقه  / تهران

گاهی سکوت کنیم / هانیه خاکپور / داستانی / ۱۸ دقیقه / تهران

نزدیکتر/ مجتبی اسپنانی/ داستانی/ ۷ دقیقه/ اصفهان

ساعت :۱۰:۵۰ الی ۱۲:۳

بارانی که از آسمان می آید/ سعید شاه حسینی/ داستانی / ۱۲ دقیقه / اراک

می خورد بر بام خانه / تیمور قادری / داستانی / ۴دقیقه/ سنندج

بیداری یک رویا/ حسین همایون فر/ مستند/ ۴۰ دقیقه / تهران

پرتره / بهنام عابدی / داستانی / ۱۳ دقیقه / تهران

من همین جا راحتم / مقداد اخوان / پویانمایی / ۱ دقیقه / تهران

ناگهان زینت /  نوید نیکخواه آزاد / داستانی / ۲۰ دقیقه / تهران

تونل / مریم کشکولی زاده / پویانمایی/ ۷ دقیقه / تهران

عروسک / مهدی قربانی / داستانی / ۷ دقیقه / تهران

ساعت : ۱۶ الی ۱۷:۴۰

مثل هرروز / عماد خدابخش / داستانی / ۱۸ دقیقه/ تهران

راز آن درخت/ معین صمدی/ پویانمایی/  ۶ دقیقه / تهران

سه پسر، دو دختر/ مسعود آستانداری/ مستند/  ۲۷ دقیقه / یزد

روزنه/ امیر مهران/ پویانمایی/ ۷ دقیقه / تهران

۱۳۷/ جمشید قدرتی کشه/ تجربی/ ۴ دقیقه / تهران

صبح زود فردا / اعظم نجفیان / داستانی / ۱۸ دقیقه / تهران

پست نگهبانی/ برزو فرشاد/ پویانمایی/ ۶ دقیقه / زاهدان

شرق بهشت / مهدی جوزایی و الهام آقالری / داستانی / ۱۵ دقیقه / تهران

ساعت ۱۷:۵۰ الی ۱۹:۳۰

کامیابی مسک/محمد صادق دهقانی / مستند/ ۲۶ دقیقه /بیرجند 

لالایها/ سارا نامجو/ پویانمایی/ ۵ دقیقه / تهران

چراغ خورشیدی/ آیدا پناهنده / داستانی /۲۵ دقیقه / تهران

توکل/ داود محمدی/ مستند/ ۳۳ دقیقه / ساری

گاز / عابدین محمدی / پویانمایی / ۷ دقیقه / کرمانشاه

آن سوی بنبست/ پوریا حیدری اوره/ داستانی/ ۱۵ دقیقه/ تهران

ساعت:۱۹:۴۰ الی ۲۱:۲۰

مروری بر سینمای کوتاه برزیل

روز پنجشنبه۱۳/۷/۱۳۹۱

ساعت:۹ الی ۱۰:۴۰

جنون شیطان / فاطمه عصار / داستانی/ ۱۷ دقیقه / نیشابور

پایان یک لبخند/ رضا محمدی/ پویانمایی/ ۷ دقیقه / بانه

امیلیا/ روح اله اکبری/ مستند/ ۲۴ دقیقه / ایلام

سی فور/ بهروز باقری/ تجربی/ ۱۰ دقیقه / تهران

عبور / سید مرتضی احمدی / داستانی / ۲ دقیقه / خمینی شهر

خشت های آسمانی/ محمدحسین زینلی تربتی/ مستند/ ۴ دقیقه / مشهد

دور / بهمن طهماسبی پور / پویانمایی / ۲ دقیقه / اردبیل

…. و دیگر هیچ نبود / محمد باقر مفیدی کیا / داستانی / ۳۰ دقیقه / تهران

خانواده چند صدنفری/ فرشید اخلاقی پور/ تجربی/ ۶ دقیقه / تهران

ساعت: ۱۰:۵۰ الی ۱۲:۳۰

مردمک/ محبوبه معافی/ مستند/ ۲۲ دقیقه / کرمان

هدیه آسمانی/ صادق شکیبایی نسب/ داستانی/ ۲۹ دقیقه / یاسوج

یک تا نود و نه / امید مقصودی خوزانی / داستانی/ ۴ دقیقه / خمینی شهر

برای او/ سید مرتضی سبزقبا/ داستانی/ ۱۶ دقیقه/ دزفول

مدار بسته/ کیومرث صمدی طاری/ تجربی/ ۱۵ دقیقه/ تهران

نیم دری / حسین عباس زاده / داستانی / ۱۰ دقیقه / بیرجند

احترام به کودک / کیانوش عابدی / پویانمایی / ۳ دقیقه / تهران

چسب زخم/ مهدی حیدری/ داستانی/ ۱ دقیقه/ شاهرود

به کجا چنین شتابان / امین کریمی / داستانی / ۲ دقیقه / خرم آباد

ساعت:۱۶ الی ۱۷:۴۰

نبرد خلیج فارس / فرهاد عظیما / پویانمایی / ۳۲ دقیقه / مشهد

کورسو / امید عبداللهی / داستانی / ۱۸ دقیقه / تهران

ظغال!/ نوا رضوانی/ مستند/ ۲۶ دقیقه / تهران

جای خالی سکوت / فرشید قلی پور / داستانی / ۶ دقیقه / قزوین

ترازو / رامین رهبر / پویانمایی / ۲ دقیقه / همدان

قرمز / حسین کشاورزی / داستانی / ۱ دقیقه / بوشهر

این بار از پا به خواب می روم/ بابک حاجی آقا بیگی/ تجربی/ ۹ دقیقه / تهران

خوابم می آد … / مهران قربانی / داستانی / ۶ دقیقه / مشهد

ساعت :۱۷:۵۰ الی ۱۹:۳۰

حیران / مجید استکی / داستانی / ۱۴ دقیقه / اصفهان

خواب زده/ حسن خراسانی/ پویانمایی/ ۵ دقیقه / اصفهان

روزی روزگاری در رفح/ محسن اردستانی رستمی/ داستانی/ ۱ دقیقه/ تهران

بوی بنفشه/ امید عبدالهی/ مستند/ ۲۲ دقیقه / تهران

تولد آفتاب/ حامد کاتبی/ پویانمایی/ ۳۰ دقیقه / مشهد

صبا /  رقیه توکلی / داستانی / ۱۵ دقیقه /  یزد

میگرن / احمد نیکفر جام/ داستانی/ ۱۷ دقیقه/ بیرجند

———————————————————————————

 برای مشاهده نسخه تصویری جدول پخش به این آدرس مراجعه کنید

تمامی فیلمهای این جشنواره در بندرعباس در سالن فرهنگ فرهنگسرای طوبی واقع در خیابان آیت الله غفاری برگزار می گردد و ورود برای تمامی علاقه مندان آزاد و رایگان می باشد .

 


نگاشته‌های پیشین
  • صفحه نخست
  •  
     
    بازدیدکنندگان : 334466
     

     

    موضوع بندی

    آرشیو